Tomo-Vill Kft. Tomo-Vill Villanyszerelő és Kereskedelmi Kft.

Állásajánlatok

Amit kínálunk:
  • Havi fix munkabér
  • Munkaruha, védőcipő szerszámok
  • Jó kollektíva, fiatalok idősek egyaránt
  • Legális munkaviszony, munkaszerződés az első naptól kezdve, nem minimálbéres, hanem teljes fizetési bejelentés és ennek megfelelő adó és járulékfizetés
  • Fizetett ünnep, fizetett szabadság, kultúrált körülmények
  • Telephelyről a kollégákat saját autóval szállítjuk a munkaterületre és vissza
  • Vidéki munkáknál utazást szállást térítjük
  • 3 hónap próbaidő

Amit keresünk:

Gépészmérnököt keresünk

Feladatok:

  • Géptervezés
  • Projekt vezetés
  • Pneumatika tervezés
  • Kapcsolattartás beszállítókkal
  • Gyártási folyamat során felmerülő hibák analizálása és megoldása

Elvárások:

  • Érdeklődés az egyedi gépgyártási terület iránt
  • Motiválhatóság
  • Kitűnő problémamegoldó és szervező készség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • 3D tervezőprogram ismerete

Villamosmérnököt keresünk

Feladatok:

  • Berendezések vezérlésének elektromos tervezése
  • PC, PLC vezérlésének programozása
  • Műszaki dokumentáció és kezelési utasítások elkészítése

Elvárások:

  • Eplan tervezőprogram ismerete

  • Villanyszerelő kollégákat keresünk

Feladat: Együttműködve a tapasztalt kollégákkal elsajátítani az egyes munkafolyamatokat, törekedni a minőségi, megbízható munkavégzésre. egyaránt részt kell venni az epületvillamossági és műhelymunkákban is.

  • Villamos technikus végzettségű kollégákat keresünk csoportvezetői munkakörbe

Feladat: Villanyszerelő kollégák munkájának koordinálása, munkalapok vezetése, anyaghiányok, és egyéb műszaki problémák gyors, pontos kezelése, ha a munka megkívánja a villanyszerelő kollégáknak is aktívan be kell segíteni

  • Lakatos kollégákat keresünk

Feladat: A villamos szerelések során felmerülő lakatos feladatok elvégzése (szekrények furatozása, tartók hegesztése, anyagok darabolása, villamos szerelvények szerelése, sinezések készítése), ügyelve a pontosságra és precizitásra.

Érdeklődni:

tomovill@tomovill.hu

+36/96/523476